Yhteystiedot

Rastec Sisälogistiikka Oy (Y-tunnus 2241450-3)
Palttinakatu 13
15230, Lahti

Yhteystiedot

Meillä Rastecissa sinua on auttamassa ensiluokkainen tiimi, kun tarvitset ammattitaitoista ja laadukasta osaamista toimitilojen ja työpisteiden kalustamiseen tai uudistamiseen. Olemme juuri sinua varten, ja vastaamme esittämiisi toiveisiin ja kysymyksiin ilolla. Voit ottaa yhteyttä yhteydenottolomakkeella tai suoraan palvelupisteisiin alla olevin yhteystiedoin.

Toimipisteet

LAHDEN KESKUSVARASTO
Palttinakatu 13, 15230 Lahti
Puhelin (03) 733 4613
myynti@rastec.fi

HYVINKÄÄN PALVELUPISTE
Kankurinkatu 4-6, 05800 Hyvinkää
Puh. 0400 128 922
Faksi (03) 733 4614

KOTKAN PALVELUPISTE
Rastec sisälogistiikka Oy
William Ruthin katu 2
48600 Kotka
Puh. 044 740 8816
Faksi (03) 733 4614

LAPPEENRANNAN PALVELUPISTE
Rastec sisälogistiikka Oy
Eteläkatu 8
53500 Lappeenranta
Puh. 044 757 1733

Verkkolaskutus

Yrityksemme käyttää automaattista ostolaskujen käsittelyä.

Verkkolaskuosoite 003722414503
Operaattoritunnus OKOYFIHH
Välittäjä OP Osuuskunta
Laskut sähköpostitse:
laskutus@rastec.fi


Asiakasrekisterin muutokset

Asiakasrekisteripäivitykset ja osoitteenmuutokset pyydämme lähettämään sähköpostitse myynti@rastec.fi

Myynti ja asiakaspalvelu

Pekonen

Henri Pekonen
myynti
044 770 0557
henri.pekonen@rastec.fi

Broman

Joni Broman
myynti
050 345 2082
joni.broman@rastec.fi

Linna

Tapio Linna
myynti
0400 127 556
tapio.linna@rastec.fi

Suntela

Mimmi Suntela
myynti
044 705 4463
mimmi.suntela@rastec.fi

Hynninen

Raimo Hynninen
myynti, suunnittelu
044 722 0475
raimo.hynninen@rastec.fi

Lehtinen

Kimmo Lehtinen
myynti / Hyvinkää
0400 128 922
kimmo.lehtinen@rastec.fi

Launiainen

Martti Launiainen
myynti / Kotka
044 740 8816
martti.launiainen@rastec.fi

Kuhanen

Ingrid Kuhanen
myynti / Lappeenranta
044 757 1733
ingrid.kuhanen@rastec.fi

Varasto ja huolto

Lahtinen

Petteri Lahtinen
varasto
044 762 7559
petteri.lahtinen@rastec.fi

Ahonen

Jukka Ahonen
varasto
040 748 8856
jukka.ahonen@rastec.fi

Virkkunen

Juha Virkkunen
varasto
044 788 7688
jukka.virkkunen@rastec.fi

Nurminen

Pentti Nurminen
huolto
044 726 6309
pentti.nurminen@rastec.fi

Talous ja hallinto

Hakanen

Harri Hakanen
myynti / toimitusjohtaja
040 590 3211
harri.hakanen@rastec.fi

Suntela

Mimmi Suntela
talous
044 705 4463
mimmi.suntela@rastec.fi